Genel Cerrah

Sağlıklı bir gelecek için
obezite tedavi edilebilir.

Obezite ile mücadele ederek sağlıklı bir gelecek için adımlar atalım.
Sizi Arayalım
mide balonu türkiye

Allurion tarafından dünyada ve Türkiye'de ilk mükemmeliyet merkezi seçildik.

Allurion Yutulabilir Mide Balonu

Allurion Elipse Mide Balonu

En güvenilir obezite tedavi yöntemleri

Allurion Yutulabilir Mide Balonu (Allurion Elipse Gastrik Balon), endoskopi ve anestezi gerektirmeyen dünyanın ilk mide balonudur. Diğer mide balonları ile aynı etki ve mekanizmaya sahiptir. İlk mide balonları 1980'lerde kilo vermek için kullanıldı. Endoskopik mide balonu mideye yerleştirilip, şişirilip, anestezi ve endoskopi gerektiren tedavi sonunda çıkarıldığı için 2010'lu yıllarda Elipse yutulabilir mide balonu geliştirilmiş ve bu avantajı ile günümüzde en yaygın kullanılan mide balonu olmuştur. dünya.

Devam etmek

Allurion Yutulabilir Mide Balonu

Allurion yutulabilir mide balonu
herhangi bir cerrahi işlem gerektirmez.

Mide Balonu

Mide balonu endoskopisi mideye sokulur.

tüp mide

Mide cerrahi yöntemlerinin bir kısmı kesilerek çıkartılır.

Hasta Deneyimleri

Harika hasta değişim videoları

Hasta Yorumları

FİGEN BEKTAŞ
FİGEN BEKTAŞ
Kullanıcı Salim Balin'e ve diyetisyen ekibine seda ,melisa ve elif hanima cooookk tebrik ederim.guler yuzlu sevecen dost canlisi olduklari için.1 ay once biorezonans tedavisine basladim.3 hafta şaka gibi 10 kilo verdim.Benim tokluk hissim hic yoktu surekli insan ac hjssediyordum .insülin direncim yuksekti ve bircok hastalik.Ekmeksiz yasayamayan diyen ben biorezonans ve saglikli beslenme sayesinde kendime geldim. acktan kimse ölmez susuzluktan ölür.
Ayşe Özkök
Ayşe Özkök
Salim hoca ile yaklaşık 1,5 ay önce çalışmaya başladı. Fazla kilolarım ve eklem ağrılarım vardı, biofeedback tedavisi ile yaşam kalitem gözle görülür şekilde arttı. 1.5 ayda 7 kilo verdim. Çok teşekkür ederim.
Ertuğrul Burak ÖZKÖK
Ertuğrul Burak ÖZKÖK
Altı hafta önce yutulabilir mide balonu yaptırdım, bu süreçte kısa sürede 11 kg verdim. Uyku apnem geçti, doğum krizlerim kayboldu, kendimi zinde ve uyum sağlama, bu süreçte odaklandığımız şey yaşam tarzını değiştirme oldu, düzenli egzersiz, kaliteli derin gece uykusu ve sağlıklı beslenme ile bunu balonla kolay başarabildim.
Neslihan KAPLAN ÖZTÜRK
Neslihan KAPLAN ÖZTÜRK
Kullanarak, Salim hoca ve ekibine gösterdikleri özveri ve profesyonellik için teşekkür etmek istiyorum. Annemin zayıflama süreci gerçekten harika bir iş çıkardınız ve sonuçlar bizi son derece memnun etti.
Sauturn Wiesbaden
Sauturn Wiesbaden
Salim beye ve tüm ekibe (Seda ve Elif hanıma) hersey için çok ama çok teşekkür ederiz. Samimiyetlerine, güller yüzlülüğüne ve en önemli profosyonel uygulanan işlemlerne artı bu süreçten sonra birlikte bu yola gitmek çok daha kolay ve güven verici. Biz her konuda çok memnun kaldık. Tekrar herşey için çok teşekkür ederiz????????
Özlem Fırat
Özlem Fırat
Uzun süre kilo vermek istiyor ama bir çeşit o gücü kendimde bulamıyordum. Tevafuk Dr. Salim bey ile tanıştım bana her şeyi o kadar net ve güzel bir şekilde anlattı ve kararımı verdim. Ve süre boyunca hanımın başladığı bu süreçte bana destek olan Elif Hemşirem, Melisa çok destek oldular, her biri çok teşekkür ediyorum,iyiki sizi tanıdım sahibiniz vee bu arada kilolarda gidiyor ☺️
Samet Arslan
Samet Arslan
Yutulabilir tüp mide uygulaması sonrasında üreme vermekte zorlandığım kiloları vermeyi sağladılar. Doktor beyin ilgisi, motivasyonuma katkısı ve ekibine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Narkoz altındaki operasyonları yaptırmaktan çekinen ve kilo vermekte olan kontrolleri olan herkese bu yöntemi tavsiye ederim. Operasyon ve sonrası için Salim bey ve ekibin gözü kapalı güvenebilirsiniz.
Sevinç Öztün
Sevinç Öztün
Başlamadan önce çok endişelendim ama Salim bey çok anlayışlı biri ilk tedaviden başından itibaren düşüşüm azalmaya başladı neredeyse sekiz yıldır Bağırsak Sendromum vardı onlarca doktora gitti ama Salim Doktor gibi birini elinde bulundurduğu ondan Allah razı olsun hiç düşünmeden tavsiye ediyorum. Yardımcısı Sedanur hanım olsun, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Obezite Cerrahisi ve Yutulabilir Mide Balonu için en iyi seçiminiz

Ofisimizde size ailemizin bir parçası gibi davranılacaktır. Burası, tüm sorularınızı sormaktan çekinmeyeceğiniz, rahatlatıcı ve baskısız bir sığınaktır. Güvenliğinizi ve güzel sonuçlarınızı en az sizin kadar önemsediğimizi hemen fark edeceğinizi düşünüyoruz. Bir konsültasyon için bugün bize ulaşın ve Dr. Salim Balin'in neden Türkiye'nin en güvenilir ve yetenekli Genel Cerrahlarından biri olarak ün kazandığını öğrenin.

  Sizi Arayalım
  METROPOL AVM B BLOK 18.
  KAT NO: 282 ATAŞEHİR/İSTANBUL
  Pzt-Per: 8:00 – 17:00
  Cuma: 08:00 – 14:00
  445+ İncelemeden 5/5 Yıldız
  © 2023 OP. Dr. SALİM BALİM GENEL CERRAHİ | HER HAKKI SAKLIDIR
  Bu web sitesinde belirtilen cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki karar hekiminiz tarafından verilecektir.
  Linkedin Facebook pinterest Youtube rss heyecan instagram facebook-boş rss-boş Linkedin-boş pinterest Youtube heyecan instagram